Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak wysłać komuś full prezentów!


JugensiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Dzisiaj napisze wam jak wysyłać komuś dużo prezentów w grze Lowisko na nk (na innych tez pewnie działa)

 

Niepotrzebny jest jakiś programów albo czegoś wystarzcy nam zegarek z komputera ;)

 

Więc tak.

 

1.Wchodzimy na lowisko

 

2.Wysylamy te 3 prezenty.

 

3.Jeżli już niemożemy klikamy na zegarek w komputerze.

 

4.Ustawiamy date na 1 dzień puzniej.

 

5.Robimy tak cały czas i mozemy wysyłać full prezentów ;)

 

Mam nadzieje ze sie przyda ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Nie ma?

wystarzcy

Wystarczy ,

 

puzniej

później ,

 

niemożemy

nie możemy piszę się osobno .

 

A nie wspomnę o budowie zdania.

 

Niepotrzebny jest jakiś programów

Musiałem przeczytać 3 razy żeby się domyślić :)

 

A jeżeli zaczynasz pisać TuT'ka za ąęł itd. to do końca, a nie do połowy...

Opublikowano

@up

przed kropką, przecinkiem itp. nie stawia się spacji,

pozdrawiam Miodek

 

Chcesz coś zmienić? zacznij od siebie :D

Spacja jest zrobiona specjalnie :)

 

 

UP: Dzięki;D Ale zaraz powiedzą ze konto sobie zakładałem ;/

 

No i co nas mistrz orto gamusek teraz powie?:)

Dzięki za miano mistrza ortografii :) Nie mówię tylko piszę to taki drobny szczegół.

Ja Cię nie oskarżam o multi acc.

 

Ps. Możesz pisać poprawnie mój nick?

Opublikowano

Spacja jest zrobiona specjalnie :)

 

 

 

Dzięki za miano mistrza ortografii :) Nie mówię tylko piszę to taki drobny szczegół.

 

Ps. naucz się pisać nick.

 

Miodek mogłeś się juz nieodzywać ;/

 

Ahh nie ma to jak obrażać kogoś kto czegoś niezrobił.

Nie znam zadnego "miodka" i nieporawdze multikont.

Więc możesz mnie nie obrażać jezeli niemasz nawet dowodów?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Pisałem w 1 poście moim, że ten bug już nie działa :)

 

Przeczytaj swoją sygnaturę, uczysz innych, a sam nie jesteś idealny.

 

@TOPIC:

 

Bug działał chyba tylko 5 dni od powstania gry. ;/

stona14.png

91832194447130589600.gif

 

http://www.mpcforum.pl/topic/375965-downloadanti-recoil-v11/

 

Opublikowano

Przecież to kiedyś działało na wszystkich grach internetowych :P Myślisz, że w każdym dziele jest taki "Tut" ? Poza tym jak w pierwszym poście piszesz, że już nie działa to po co temat robiłeś :P Poza tym jak już się pisze temat to porządnie a nie... Do liczenia błędów chyba liczydła potrzeba :P

15005964.jpg

Nie zbieram ani minusów ani plusów... Ja po prostu się udzielam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...